Lapių miestelis

2010 m. gegužės 3d. prasidėjo visuotinis žemės ūkio surašymas

Nuo 2010 m. gegužės 3 iki 2010 m. birželio 30 d. surašymo lapą galite užpildyti ir pateikti internetu.

Visuotinio žemės ūkio surašymo duomenų elektroninio surinkimo sistemą rasite čia: http://zus.stat.gov.lt/ZV/

Ši elektroninio surinkimo sistema suteikia galimybę fiziniams asmenims užpildyti ir pateikti surašymo lapą elektroniniu būdu. Prisijungti prie šios sistemos yra suteiktas ūkio identifikavimo sąlyginis kodas, kurį rasite Statistikos departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010 m. balandžio 2 d. Jums siųstame laiške.
Jei laiško negavote, bet auginate žemės ūkio augalus ar laikote ūkinius gyvūnus ir pageidaujate pateikti statistinius duomenis internetu, prašome kreiptis nemokamu telefonu 8 800 01239 arba el. paštu [email protected]
Jei gavote laišką, bet neauginate žemės ūkio augalų ir nelaikote ūkinių gyvūnų, taip pat prašome kreiptis nemokamu telefonu arba el. paštu.
Žemės ūkio bendrovės ir įmonės duomenis nuo 2010 m. gegužės 3 iki 2010 m. rugpjūčio 31 d. gali pateikti internetu naudodamosi Statistikos departamento statistinių ataskaitų elektroninio surinkimo sistema interneto svetainėje https://e-formos.stat.gov.lt.
Duomenis apie savo ūkį nuo 2010 m. gegužės 3 d. taip pat galite pateikti vienu iš šių būdų:
1. Jeigu deklaruojate žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus, Jums atvykus į seniūniją ir užpildžius visus reikiamus dokumentus paramai tiesioginėmis išmokomis bei paramai už deklaruotus plotus gauti, surašymo darbuotojas paprašys pateikti ir papildomus duomenis apie Jūsų ūkį, kuriuos įrašys į elektroninį arba popierinį surašymo lapą.
2. Jeigu žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotų nedeklaruojate, bet dirbate žemę ir (ar) laikote gyvulius, paukščius ar bites, kviečiame 2010 m. gegužės 3–birželio 30 d. atvykti į seniūniją pagal savo gyvenamąją vietą ir atsakyti į surašymo klausimus.

Tik tuos ūkius, kurie nebus surašyti seniūnijose ir nepateiks statistinių duomenų internetu, lankys surašinėtojai. Pirmiausia, nuo 2010 m. birželio 1 d., bus apklausiami smulkieji ūkiai, turintys mažiau nei 1 ha naudojamų žemės ūkio naudmenų. Vėliau, nuo 2010 m. liepos 19 d., prasidės ūkių, turinčių daugiau nei 1 ha naudojamų žemės ūkio naudmenų, apklausa.

Nuo 2010 m. gegužės 3 d. darbo dienomis (8–17 val.) galite skambinti ir teirautis dėl žemės ūkio surašymo nemokamu telefonu 8 800 01239.

Klausimus galite siųsti ir el. paštu [email protected] .