Lapių miestelis

Estradinės muzikos mėgėjai susirinko Lapėse

Saulėtą pavasario sekmadienį, sniegui dar nespėjus ištirpti, viso rajono estradiniai kolektyvai skubėjo į Kauno rajono kultūros centrų vaikų ir suagusių tikro garso estradinės muzikos festivalį–apžiūrą. Jau šeštus metus estradinės muzikos apžiūra vyksta Lapių kultūros centre. Šiais metais dalyvavo vienuolika kolektyvų: Ilgakiemio vaikų pop grupė „Pabiručiai“, mergaičių duetas „Draugės“ (vadovė J.Balsienė), Užliedžių vaikų vokalinis ansamblis „Pūkelis“, kapela „Širšės“ (vadovas K.Visockas), Samylų estradinis ansamblis „Harmonija“, Padauguvos estradinė grupė bei Daugėliškių vokalinė estradinė grupė (vadovas J.Šalčius), Babtų grupė „Deka“ (vadovė E.Žlabienė) ir roko grupė „Laikas“ (vadovas R.Danauskas), Lapių estradinis duetas „Uošvės“.

Šiais metais kolektyvus vertino ir savo pastabas bei patarimus viešai išsakė komisijos nariai: Voškonių k.c. direktorė, dainų autorė ir atlikėja Giulija Baužienė; muzikos mokytojas – metodininkas, festivalio „Jaunas vėjas“ organizatorius, dainų kūrėjas ir muzikos vadybininkas Arūnas Pilipauskas; vienas iš prmųjų Lietuvoje profesionalios garso įrašų studijos įkūrėjas ir savininkas Giedrius Litvinas, be kurio pagalbos neapsieina ne vienas Lietuvoje vykstantis muzikinis televizinis projektas. Šventės sėkmę nulėmė puikus įgarsinimas ir scenos techninis servisas, kuriais rūpinosi buvęs kultūros centro direktorius, dabar Vandžiogalos seniūnas ir šios šventės rėmėjas Marius Norvaiša.

Kultūros poskyrio vyr.specialistė Birutė Jagrienė džiaugėsi augančiu kolektyvų meniniu lygiu, puikiu komisijos darbu. Trys kolektyvai buvo įvertinti aukščiausiais balais. Tai Babtų grupė „Deka“, išsiskyrusi orginalumu ir jaunatviška energija, Babtų roko grupė „Laikas“, visad ištikima roko muzikai bei Lapių moterų duetas „Uošvės“, gyvuojančios jau 10 metų ir pasak dainininkės Giulijos „visada žavios ir energingos…“ .

Lapiumiestelis.lt info