Lapių miestelis

Festivalyje “Pilies aitvarai” dalyvavo ir Lapių dainininkės

Paskutinį gegužės penktadienį Raudondvario dvaro sodyboje karaliavo daina, šokiai ir mados. Čia vyko tradicinis, bet šiemet jau tarptautinis festivalis ,,Pilies aitvarai“ Jame dalyvavo ne tik mūsų, bet ir kaimyninių rajonų vaikai bei lietuvaičiai iš Lenkijos. Jaunuosius atlikėjus pasveikino Lietuvos konsulas Lenkijoje Liudvikas Milašius, Seinų apskrities meras Ryszard Grzybowski ir Seinų apskrities vicemeras Romuald Witkowski.

Kaip ir pernai vaikų muzikos, šokio ir mados festivalis prasidėjo eitynėmis, vedamomis Babtų pučiamųjų orkestro „Augupys“. Pilies raktininkui talkino ne tik šviesioji ir tamsioji fėjos, bet ir raganaitė su būrių pagalbininkų. Kam eilė kilti į sceną, pasitelkę burtus, aiškinosi raganaitė ir velniukas.

Susirinkusius žavėjo ir linksmino Kauno muzikos studija „Arlekinas“, popmuzikos choras „Kotita“ iš Marijampolės, solistės Marija ir Roberta Aleksandraitytės, Kamilė Arnauskaitė, Karina Nomeikaitė, Miglė Šriupšaitė, Gerda Tranizitė, popmuzikos grupės ,, Do Re Mi Fa“ iš Vilniaus, šokių kolektyvas ,,Sūkuriukas“ iš Lenkijos bei Raudondvario šiuolaikinio šokio kolektyvas ,,Aukštyn“. Lapėms atstovavo solistė Gabija Norvaišaitė ir grupė „Diva“. Naujausias vaikų mados tendencijas festivalyje demonstravo Jonavos klubo MIX vaikų mados studija. Originalią programą parodė Kauno rajono dziudo ir sporto mokyklos raiteliai, koncertavo festivalio svečias – populiarusis dainų autorius ir atlikėjas – Mino.
Vaikų muzikos, šokio ir mados festivalis „Pilies aitvarai“ yra viena iš Kauno rajono ir Seinų apskrities savivaldybių kartu vykdomo projekto veiklų.

KRS info.