Lapių miestelis

INFOLEX PORTALAS LAUKIA JŪSŲ.

Gyvename teisinėje šalyje, kurioje viskas labai greitai keičiasi, kinta įstatymas keičia įstatymą ir vis atsiranda naujų. O žinoti juos visus ir susigaudyti ne taip ir paprasta. Todėl labai svarbu, kiekvienam iš mūsų žinot, kur reikalui esant ieškot informacijos. Kad viskas būtų vienoje vietoje ir nereikėtų blaškytis po interneto portalus.

TEISĖS PORTALAS WWW.INFOLEX.LT naudingas savo informacijos gausa, įvairiais teisiniais klausimais. Juo dažnai naudojuosi, kai prireikia greitos ir išsamios teisinės informacijos. Kadangi dirbu bibliotekininke, Lapių bibliotekoje, šį portalą rekomenduoju ir bibliotekos lankytojams, kurie ateina ieškot tokio pobūdžio informacijos. Nes kaimo žmonėms tikrai trūksta teisinių žinių ir sunku susigaudyti visoje teisinėje sistemoje. O klausimų tikrai iškyla įvairių: dėl draudimo išmokų, nuosavybės į žemę atgavimo, santuokos nutraukimo, dėl neteisėto atleidimo iš darbo, arba vidutinio darbo užmokesčio už uždelstą atsiskaityti laiką delspiningių priteisimą ir dar daug, daug kitų.
Labai patogu, kad kažko nesupratus ir norint aiškesnio paaiškinimo, galima paklausti ir sulaukti kompetetingų teisininkų atsakymų. Jei reikia surasti, kokios teisinės institucijos adresą, ar telefoną, šiame portale viskas pateikta.
Vartotojui ši paslauga yra teikiama nemokamai. Minėta duomenų bazė suteikia keletą galimybių: norminio akto paieška pagal pavadinimą [antraštę] arba jo teksto fragmentus. Tai labai palengvina darbą ir pačią paiešką, tuo pačiu sutaupoma daug laiko. Užpildžius reikiamus užklausos laukus, jau keliolikos sekundžių bėgyje, parodo gautus rezultatus, o reikalui esant gauname ir reikiamo norminio akto tekstą su naujausiais pakeitimais, o šiandien tai ypač aktualu. Malonu kada bibliotekos lankytojas ieškodamas Darbo kodekso, ar kitų teisės aktų, gauna kokybišką paslaugą, atsisako kelionės vykti į apskritį, ar tai ministeriją ir kitą dieną vėl sugrįžta į biblioteką su gerais ketinimais. Džiugu, kad teisinė sistema pasiekiama neišeinant iš namų.Svarbu tai, kad vyresnio amžiaus sulaukus, galima taip greitai ir efektingai sutvarkyti svarbius reikalus. Šis portalas labai reikalingas ir naudingas, suteikiant bibliotekos lankytojams teisinės informacijos.

Lapių biblioteka, Jolita Žebrauskienė