Lapių miestelis

Karaoke vakaras “Kai kalba širdys”

Praeitų metų pabaigoje į Lapių kultūros centrą gausiai rinkosi miestelio gyventojai ir aplinkinių seniūnijų atstovai. Čia vyko septintasis atrankinis Pagirių kaimo bendruomenės centro projekto „Kai kalba širdys“ karaoke vakaras.

Skambiu šūkiu „Mūsų stalas labai fainas – 9 mergos ir kombainas“ prisistatė pirmoji komanda „Sirenos ir Inkaras“. Ją sudarė gražus būrys Lapių bendruomenės mergaičių ir vienas berniukas, kas ir nulėmė geriausią vakaro komandos pavadinimą. Bendruomenės pirmininkė Snieguolė buvo įvardinta kaip seksualiausia ekspromto atlikėja sudainavusi dainą „Tu numegsk man mama kelią“. Komandos kapitonė Eglė – žalčių karalienė palinkėjo neklysti iš kelio dėl takelio ir visada sugrįžti pas mamą. Andrius Zarakauskas su daina „Tu vėjo paklaus“ laimėjo pasirinktos dainos konkurso antrąją vietą ir kelialapį į finalinį renginį.

Antrosios komandos kapitonė Stasė Novikova sudainavusi dainą „Kregždutės“ ir palinkėjusi visiems , kad kregždutės nešančios sėkmę neaplenktų vakaro dalyvių namų, su gausiu būriu jaunimo pristatė komandą „LAPĖ „ANT KETVIRTO“. Komandos šūkis : „Tegul skamba, skamba, skamba visas mūsų „Lapių kaimas“ – nuskambėjo išraiškingai. Pasirinktos dainos atlikėjos Lina ir Akvilė su daina „Faina“, pelnė trečiąją vietą ir galimybę sudalyvauti Kauno rajono finaliniame renginyje.

Galingai, greitai, be jokių problemų save pristatė komanda „DOMEIKAVOS PRESTO“. Komandos kapitonė Danguolė Kasparienė sakė tostą apie dainuojantį žmogų ir linkėjo gyvenimui šviesti visoms vaivorykštės spalvomis. Jų šūkis „Domeikavos PRESTO fainas, kaip užtraukiam dainą, skamba visas kaimas“ nulėmė geriausio balso titulą. Pasirinktą dainą „Laisvė“ atliko Gustė Zakšauskaitė ir pelnė pasirinktos dainos konkurso pirmąją vietą ir kelialapį į finalinį renginį.

Ketvirtąją komandą „TURBO LAPĖ“ atstovavo Lapių kultūros centras su seniūnu priešakyje. Komandos kapitonas Mikas pataisė prisistačiusių komandų kapitones, jog Lapės yra miestelis, o Domeikava – pats didžiausias kaimas Lietuvoje ir tostu – Ką gali atlikti tuoj, nesakyk rytoj- palydėjo Marių Norvaišą , atlikusį ekspromtu dainą su intarpais ir pauzėmis „Tik rytoj“ vertinimui. Net pačios žvaigždės lėmė , kad vertintoja tapo Vandžiogalos komandos narė Gražina, kuri negailėjo gražių žodžių buvusiam seniūnui ir priminė, kad išsiskyrimas buvo skausmingas. Puikiai savo darbą atliko balsų komisijos narė, Lapių kultūros centro direktorė Neringa Norvaišienė, paskelbusi savo komandos narį Egidijų geriausiu vakaro vertintoju. Jis suskėlęs anekdotą apie uošvę, titrus ir karaoke, turbo greičiu pasišalino ir pelnė komandai papildomų 50 balų.

Savo išradingumu stebino penktoji komanda „VANDUO“, su „gyvybės vandeniu“ vaišino kapitonus, stiprybės linkėdama ir tapo vakaro Šauniausia komanda, surinkusia daugiausiai balų. Komandos kapitonė – Alma – Versmė išsiskyrė puikiais tostais ir šmaikščiais pasisakymais, kas vakaro pabaigoje nulėmė Geriausios vakaro kapitonės titulą ir 50 papildomų balų komandai. Geriausia vakaro ekspromto atlikėja išrinkta Inesa – Upė sudainavusi Kernagio dainą „Paukščiai sugrįžta“ ir savo komandai pelniusi dar 50 papildomų balų .

„Už lango“ tokiu išradingu pavadinimu prisistatė jungtinė Domeikavos ir Vandžiogalos „merginų su akinukai“ komanda. Komandos kapitonė – Vandžiogalos bendruomenės pirmininkė Rasa Bujienė, sudainavusi dainą „Truputį laimės“, tostu linkėjo „imti iš gyvenimo po daug“. Pasirinktą dainą „Boružėlė septintaškė“ pasirinko Lina Matelienė, nes jos dukrytė paprašė. Ją atlikti ant scenos sugužėjo visos merginos, nustebinusios publiką puikiu pasirodymu.

Septintoji komanda „NETYČIUKAI“ atstovavo Lapių gyventojus , netyčia papuolusius į renginį. Šūkiu: „Aktyviai gyventi, ilgai nesenti“ užbaigė vakaro komandų prisistatymą. Tostą – „už keturiasdešimt kaštonų “ – tarė komandos kapitonas Vytautas didysis. Komandos vertintojas Česlovas užsisegė švarką, kad patiktų ne tik sau , vakaro dalyviams bet ir priešininkų komandos ekspromtu dainos atlikėjai, kurią turėjo vertinti. „Batuose yra moteris, kuri pradėjo pirma“ taip sveiku pavydu reikšdamas susižavėjimą ir mintis, po pasirodymo tapęs daug laimingesniu, bučiavo Rasos Bujienės ranką ir džiaugėsi projekto idėja, šiuo didžiai įsimintinu vakaru, kadangi daug žmonių turi progą susipažinti dainuodami.

Renginio filmuota medžiaga viešinama Pagirių kaimo bendruomenės centro internetiniame puslapyje www.pagiriukaimobendruomene.lt.