Lapių miestelis

Lapių miestelio šventės atgarsiai

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį bendruomenės gyventojus pakvietė penktoji Lapių miestelio šventė. Kultūros centro direktorė Neringa Norvaišienė parengė įdomią šventės programą. Dalyvavo visi kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai – Didžiųjų Lapių kapela „Girnapusė“, liaudiškos-kantri muzikos kapeka „Ant ketvirto“, nauja grupė „Diva“, moterų duetas „Uošvės“, Kauno rajono jaunųjų gitaristų orkestras „FORMATAS“. Taip pat atvyko vaikų popchorai iš Kauno miesto „Centimetras“ ir „Perliukas“. Nežiūrint to, kad sunkmečiu organizuoti masines šventes gana sunku, šventėje netrūko ir žvaigždžių – atlikėjos Diamond, Faina, grupė „Venera“, charizmatiškas Radži. Taip pat visi laukė ir Ruslano Kirilkino, kuris iki koncerto pabaigos taip ir nepasirodė. Vadybininkai pranešė, kad Ruslanas alpsta ir atsidūrė ligoninėje.
Didelis ačiū Lapių seniūnijai už pagalbą organizuojant šventę. Taip pat ačiū rėmėjams, nes be jų paramos ši šventė ir nebūtų įvykusi.

Nors oro sąlygos ir nelepino, lijo lietus ir privertė žmones išsitraukti lietsargius, šventė praėjo sklandžiai. Tad iki sekančios miestelio šventės…

Kultūros centro inf