Lapių miestelis

Paroda “Žiema žiemužė”

2014 m. gruodžio 11 d., 16 val. atidarome Lapių pagrindinės mokyklos dailės ir dizaino studijos “Mes” parodą “Žiema žiemužė”.
STUDIJA „MES“
Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos dailės ir dizaino studija „Mes“, jos vadovė mokyklos dailės ir technologijų mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė jau dešimt metų rengia ir dalyvauja įvairiuose mokyklos, Kauno rajono, šalies ir tarptautiniuose renginiuose, projektuose ir konkursuose. Studijos jaunieji dailininkai ir dizaineriai yra dažni ne tik šių renginių dalyviai, bet ir laureatai.

Dailės studija – tai maža menų mokykla vaikams, mėgstantiems piešti, tapyti ir kurti. Studijos kūrybinės veiklos tikslas plėtoti vaiko kūrybines galias, suteikiant jam plastinės raiškos pažinimo pagrindus. Vaikas, nepažinęs spalvos, linijos, potėpio, šviesos žaismo, komponavimo sampratos, negali pilnavertiškai kurti. Sėkminga studijos darbo patirtis su vaikais, besidominčiais menu, leido tikėtis sėkmingų tolimesnių kūrybinės veiklos rezultatų. Dešimtys šioje mokykloje kūrusių mokinių pasirinko tapytojo, grafinio dizainerio, kostiumo dizainerio, fotografo ar architekto specialybes, toliau tęsia dailės studijas dailės gimnazijoje, aukštosiose Lietuvos ir užsienio dailės ugdymo institucijose.
Studijos jaunosios dailininkės ir vadovė džiaugiasi, kad pirmą kartą savo kūrybinius darbus gali pristatyti Lapių miestelio bendruomenei, pasidžiaugti savo pasiekimais ir džiuginti kitus.
Parodoje „Žiema Žiemužė“ pristatomi mokyklos studijos 6-9 klasių jaunųjų dailininkių tapybos darbai, kuriuose autoriai savitai perteikia žiemiškus gamtos vaizdus, jos grožį, žiemos pasakų personažus, baltą šerkšną, krintančių snaigių šokį ir koloritą.

Darbų autorės:
Gestė Birškutė 7 klasė
Ignė Birškutė 6 klasė
Juleta Sapižovaitė 6 klasė
Urtė Normantaitė 6 klasė
Agnė Bizulytė 6 klasė
Laura Kondrataitė 6 klasė
Kotryna Sapastijanskaitė 6 klasė
Dovilė Tutlytė 6 klasė
Ieva Oržekauskaitė 6 klasė
Agnė Bielinytė Bieliakaitė 9 klasė
Marta Savickaitė 2 klasė