Lapių miestelis

Parodos atidarymas ir Lapių kraštiečių šventės projekto pristatymas

2014-08-29 d., 17 val. kviečiame i Rasos Andrikienės tapybos parodaos atidarymą Lapių seniūnijos parodų salėje. Renginio metu bus pristatytas projektas “Lapių miestelio I-oji ir II-oji kraštiečių šventės”.Vaizdo įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=NaXZy8CaERQ , fotoreportažas:
https://lapiumiestelis.lt/nuotrauku-galerija/parodos-atidarymas-ir-lapiu-krastieciu-sventes-projekto-pristatymas

Apie tapybos parodos autorę :
Sveiki. Esu Rasa. Gimiau ankstyvą 1981-ųjų pavasario rytą Šiauliuose. Buvau baisi rėksnė, tad bent pusę metų tėveliai gerokai su manimi vargo. Artimiau susipažinę, pradėjome gražią draugystę, kuri tęsiasi iki šiol. Sulaukusi dviejų metų pradėjau žygiuoti į lopšelį. Ten man patiko, bet nuo pat mažumės pasireiškė didžiulis pomėgis keliauti, todėl dažnai viena niekam nieko nesakiusi išeidavau namo. Laimei namai buvo kitoje nejudrios gatvės pusėje. Netrukus išsikraustėme į labai jaukų ir draugišką Gruzdžių miestelį, kuriame gyvenau, augau ir baigiau vidurinę mokyklą. Būdama ketverių sulaukiau puikios tėvelių dovanos – brolio, kurį pasitikau baisiomis ašaromis, kodėl mama nepalaukė kol į parduotuvę atveš sesučių … Praėjus maždaug dešimtmečiui jis tapo geru mano draugu, sąjungininku ir bendražygiu. Mokykloje buvau gana padori mokinė, aktyviai dalyvavau užklasinėje veikloje. 1999 – iaisiais įstojau į Šiaulių universitetą pradinių klasių ir dailės mokytojos specialybę. Čia aš iš tikrųjų pradėjau augti ir bręsti kaip asmenybė. Čia sutikau keletą žmonių, kurie, tikiu, lydės mane iki kelionės galo. Baigusi universitetą patraukiau laimės ieškoti į platųjį pasaulį: Ispanija, Anglija, JAV. Laimės ten radau nedaug, bet radau nuostabų vyrą ir gavau keletą neįkainuojamų gyvenimo pamokų ir kalną patirčių. Būtent keliaujant atsiskleidė mano didžiulis poreikis tapyti. 2009-aisiais jau grįžusi namo, baigiau magistratūros studijas Kauno technologijos universitete ir tapau trijų nuostabių vaikų mama. Tai mane įkvepia tapyti dar aktyviau. Kuo giliau grimztu į rutiną ir buitį, tuo svajingesni mano paveikslai. Pati tapyba – tai mano terapija, atsipalaidavimas ir džiaugsmas. Savo darbuose stengiuosi atskleisti akimirką – liūdną, linksmą, tragišką… Ypač mėgstu tapyti žmones. Stengiuosi įsigilinti į jų santykius ir perteikti tai drobėje. Kartais pavyksta, kartais nelabai, betgi visi mes mokomės – kas tapybos, kas gyvenimo meno…
Malonu pasidžiaugti, kad mano paveikslai puošia namus ne tik Lietuvoje, bet ir Amerikoje, Anglijoje, Islandijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Olandijoje, Danijoje ir net tolimojoje Zelandijoje !
Daugiau mano darbų galite pamatyti apsilankę svetainėje www.rasa-art.com
Su pagarba, Rasa Andrikienė Art