Lapių miestelis

Žirgų konkūro šventė „Lapės 2012”

Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno taurei laimėti

Rugsėjo 22 d. šeštadienį
Aikštėje, šalia kelio Kaunas – Lapės, prie posūkio į Lapes

11 val. Dalyvių registracija
12 val. Šventės pradžia

Praeitais metais vykusios varžybos susilaukė tiek raitelių, tiek ir žiūrovų didelio dėmesio. Šiais metais tiek dalyviams, tiek ir žiūrovams ketinama pateikti dar daugiau naujovių ir pramogų.

Užskaitos:

Pirmoje rungtyje tarpusavyje ir atskirose klasėse varžysis vaikai iki 16-os metų, mėgėjai, kurie joja tik savo malonumui ir nesiekia didelių sportinių aukštumų ir raiteliai, jojantys jaunais žirgais, kuriems šis sezonas,o gal net ir šios varžybos yra pirmosios gyvenime. Visi duetai turės įveikti kliūčių maršrutą, kurio aukštis iki 80cm. Nugalėtojais taps greičiausiai ir be baudos taškų maršrutą įveikę duetai.

Antroji rungtis – “Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno didžioji taurė”. Kliūčių aukštis jau bus pakeltas iki 1,10m., o be klaidų maršrutą įveikę duetai, geriausiam iš geriausiųjų išaiškinti dalyvaus persirungime, kur aukštis jau bus pakeltas iki 1,2m.

Trečioji rungtis – naujiena! Viena azartiškiausių rungčių ne tik raiteliams, bet ir žiūrovams. Tai- žirgų šuolio į aukštį galingumas. Kas tai? Aikštėje sustatomas keleto kliūčių maršrutas, kurio aukštis yra keliamas kaskart raiteliams ir žirgams įveikus jį be klaidų. Laimi aukščiausią kliūtį
įveikęs duetas.

Ketvirtoji – rungtis mažiesiems poniukams ir dar mažesniems jų
raiteliukams. Jų laukia mažutis maršrutėlis, kurį bus galima įveikti su trenerio ar tėvelių pagalba. Tačiau žinant mažųjų žirgelių aikštingumą, reginys bus itin nuotaikingas. Jau pernai buvo galimybė stebėti šį nuotaikingą vaizdą ir šiemet tikimės dar daugiau azarto ir didesnio dalyvių kiekio.

Visi varžybų nugalėtajai bus apdovanoti Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno nugalėtojų taurėmis.

Smulkesnė informacija dalyviams ir registracija:
[email protected] arba 862780273 Eglė
Paraiškų laukiame iki rugsėjo 20d.

Piešimo konkursas „Aš piešiu žirgą“ (A4 formatas, po piešiniu parašyti savo vardą, pavardę, amžių). Piešinius pieškite namie, darželyje ar mokykloje. Atsineškite nupieštus ir renginio pradžioje atneškite organizatoriams. Jūsų piešiniai bus iškabinti parodoje. Gražiausių piešinių autoriai bus apdovanoti.

Šventėje:
Pirmą kartą žirgų pasirodymus papildys ir šunys. Šalia pagrindinės jojimo aikštės bus šunų ringas, kuriame šunų dresavimo mokyklos “REKSAS” auklėtiniai demonstruos savo sumanumą ir klusnumą. Pasirodymo pradžia 13.30val. http://www.reksas.lt/

Šalia laimingų, šeimininkus turinčių “Rekso” augintinių bus galima susipažinti ir su VŠĮ “Penkta koja” likimo nuskriaustais keturkojais, kuriems labai reikia tikrų namų arba tai, ko galbūt nebereikia Jūsų augintiniui. Jie visi labai lauktų dovanų, nesvarbu kas tai bebūtų: maisto maišelis, pavadėlis, antkaklis, dubenėlis ar žaisliukas… Šie
maži dalykai gali padaryti jų dienas smagesnes.
http://www.penktakoja.lt/naujienos/

Veiks tautodailinikų ir amatininkų mugė.
Organizuojamos įvairios sportinės rungtys (tinklinis 3×3, kroketas, smiginis ir kt.) Rungtims registrukites vietoje.
Bare galėsite numalšinti alkį bei troškulį.
Vaikučiai pramogaus atrakcijonuose, laukia įvairios staigmenos.
Kiekvienas galėsite nusifotografuoti ant žirgo (savu fotoaparatu).

Organizatoriai:
Lapių seniūnija
Lapių kultūros centras
Lapių miestelio bendruomenės centras
Eglė Gaisrytė

Rėmėjai:
Kauno rajono savivaldybė http://www.krs.lt/portal
Marius Norvaiša http://mariusnorvaisa.lt/